Chirurgia fantomowa

To bezinwazyjna, naturalna metoda wspomagająca leczenie klasyczne, która przywraca porządek i harmonię w ciałach subtelnych człowieka, a w konsekwencji pomaga zniwelować choroby i dolegliwości w ciele fizycznym.

Poznaj techniki

Sesja indywidualna

Zapraszam Cię na indywidualną sesję Chirurgii Fantomowej, podczas której skupimy się na Twoim bólu fizycznym i cierpieniu psychicznym, przyjrzymy powodom powstawania dysfunkcji. Rozmowa i delikatny masaż energetyczny będzie wspomagał powrót do zdrowia i wewnętrznego spokoju.

Warsztaty

Warsztaty Chirurgii Fantomowej mają na celu przygotowanie osób nimi zainteresowanych do pracy z klientami tak, aby po ukończeniu cyklu szkoleń, terapeuta CHF mógł wspomagać proces dochodzenia klienta do zdrowia lub przyczyniał się do zdecydowanej poprawy jego funkcjonowania.

Uczestnicy warsztatów poznają i ćwiczą techniki Chirurgii Fantomowej, które wspomagają przywracanie dobrej kondycji fizycznej i psychicznej, umożliwiają pracę z dysfunkcjami i dodają energii witalnej.

Ważną częścią warsztatów jest wiedza psychosomatyczna, czyli zrozumienie skąd biorą się choroby, jak można dojść do korzeni psychicznych pojawiających się problemów zdrowotnych, a tym samym jak można przetransformować nieświadome wzorce postępowania i przywrócić naturalną harmonię.

Jak wygląda sesja indywidualna?

Spotkanie rozpoczyna się rozmową, wywiadem, w czasie którego ustalamy cel spotkania, poszukujemy przyczyn, często nieuświadomionych, które bezpośrednio lub pośrednio doprowadzają do powstania dysfunkcji czy dolegliwości. Uświadomienie sobie przyczyn jest wstępem do ich transformacji, a to z kolei niweluje konieczność manifestowania dysfunkcji przez ciało, czyli przyczynia się do rozpoczęcia procesu uzdrowienia.

Część manualna zabiegu, to delikatny rozluźniający masaż, w czasie którego dotykam miejsc chorych, napiętych, przywracając prawidłowy wzór ich funkcjonowania, oddziałując równocześnie na poziom energetyczny ciała klienta ( tzw. „fantom”).

Spotkanie – 1 godzina – 180 złotych

Spotkanie – 1,5 godziny – 260 złotych
Spotkanie – 2 godziny – 350 złotych

Jak wyglądają warsztaty?

Warsztaty Chirurgii Fantomowej składają się z kilku modułów: Podstaw, I stopnia, II Stopnia i Misteriów. W czasie każdego spotkania uczestnicy poznają narzędzia Chirurgii Fantomowej i kolejne techniki, coraz bardziej zaawansowane, a jednocześnie subtelne.

Każdy dzień warsztatów ma dwie części: teoretyczną, w czasie której poruszane są ważne tematy psychologiczno – rozwojowe (Archetypy w życiu człowieka, Praca z Żywiołami, Śmierć i umieranie, Kobiecość, Męskość) i drugą, „ćwiczebną”, podczas której wykonywane są zabiegi CHF skupiające się na ważnych organach i częściach ciała.

Każdy z uczniów ma możliwość poznania i przećwiczenia wszystkich technik, a równocześnie, kiedy występuje w roli modela, może odbierać wszelkie doznania towarzyszące zabiegom CHF.

Każdy uczeń nabiera świadomości, że wykonując techniki CHF na pacjencie, robi je równocześnie na sobie, gdyż energia płynąca do pacjenta, przepływa również przez ciało terapeuty.

Podstawy – 3 dni – 700 zł

I Stopień – 5 dni – 1000 zł
II Stopień – 5 dni – 1000 zł
MISTERIA – 2 dni – 500 zł

O mnie

Jestem człowiekiem, który zachwyca się ŻYCIEM, dla którego radość, pasja, spełnienie, doświadczanie różnorodnych barw Życia jest bardzo ważne. Spektrum moich zainteresowań sięga od szeroko rozumianej duchowości (którą interesuję się od dzieciństwa), poprzez naturalne metody wspomagania zdrowia i dobrostanu człowieka (którymi zajmuję się od lat), po wiedzę akademicką, którą postanowiłam uporządkować studiując psychologię (psychologię społeczną ukończyłam w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie).

Ponad 25 lat temu na wielu warsztatach prowadzonych przez Wojtka Eichelbergera i Jacka Santorskiego doświadczałam czym może być połączenie psychologii i duchowości i zapragnęłam pracować podobnie. Pod okiem Pani Vivien Nory Nix zgłębiałam wiedzę dotycząca energetyki i psychosomatyki człowieka.

Uwielbiam czytać, kocham muzykę i kino, wolny czas staram się spędzać w kontakcie z Naturą lub podróżując - chłonąc niepowtarzalną atmosferę pięknych miast.

O mnie

Jestem człowiekiem, który zachwyca się ŻYCIEM, dla którego radość, pasja, spełnienie, doświadczanie różnorodnych barw Życia jest bardzo ważne. Spektrum moich zainteresowań sięga od szeroko rozumianej duchowości (którą interesuję się od dzieciństwa), poprzez naturalne metody wspomagania zdrowia i dobrostanu człowieka (którymi zajmuję się od lat), po wiedzę akademicką, którą postanowiłam uporządkować, studiując psychologię (psychologię społeczną ukończyłam w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie).

 

czytaj więcej

Ponad 25 lat temu na wielu warsztatach prowadzonych przez Wojtka Eichelbergera i Jacka Santorskiego doświadczałam czym może być połączenie psychologii i duchowości i zapragnęłam pracować podobnie. Pod okiem Pani Vivien Nory Nix zgłębiałam wiedzę dotycząca energetyki i psychosomatyki człowieka.

Uwielbiam czytać, kocham muzykę i kino, wolny czas staram się spędzać w kontakcie z Naturą lub podróżując – chłonąc niepowtarzalną atmosferę pięknych miast.

Poznaj opinie

Renata Dudziak
Renata Dudziak
10/03/2024
Ogromna wiedza i doświadczenie, wszechstronne spojrzenie na problem, obiektywizm, zrozumienie, szacunek, chęć pomocy. Wspaniały człowiek, psycholog i terapeuta. Bardzo polecam.
Adriana Sajdera
Adriana Sajdera
06/03/2024
Cudowna istota.Konkretna w działaniu.Polecam z całego serca.:):)
Wioletta W
Wioletta W
11/02/2024
Pani Maria to cudowna, pełna ciepła i wspaniała osoba. Profesjonalne podejście do pracy pełne doświadczenia i zaangażowania. Polecam z całego serca
Agniecha W
Agniecha W
26/01/2024
Maria Kerth - cudna istota, dzięki której nasze szare komórki po prostu eksplodują od ogromu wiedzy- oczywiście wszystko pod kontrolą... jest pełna dobrej energii, troski, z wielką dbałością i precyzją robi z nas Chirurgów Fantomowych. Nie mogę doczekać się marca... Agnieszka Wierzbicka
Julia Alama
Julia Alama
24/01/2024
Duże doświadczenie i pełen profesjonalizm. Polecam serdecznie! ????❤️
Urszula Tryniszewska
Urszula Tryniszewska
23/01/2024
Maria Kerth - psycholog, terapeuta, chirurg fantomow - cóż o niej mogę napisać. Tak dużo myśli kotłuje mi się w głowie i każde słowo pojawiające się w niej wydaje mi się za banalne, za mało oddające jej osobę. Bo jakimiż to słowami mogłabym opisać jej piękno, jej wielkie serce, jej oddanie pracy, jej wysoką kulturę osobistą, jej odpowiedzialność za to, co robi, jej troskę o najwyższe dobro pacjenta, jej zaangażowanie w swoją pracę, jej mądrości w podejściu do pacjenta, jej ogromną wiedzę, czego dowodem jest duża różnorodność narzędzi i technik stosowanych przez nią w swojej praktyce, czy jej profesjonalizm. Jeszcze o wiele więcej moglabym o niej napisać, ale myślę, że to wystarczy, aby w przybliżeniu oddać jej sylwetę. Gorąco polecam Marię Kerth nie tylko z powodu jej licznych zalet, lecz dlatego, iż po prostu jest skuteczna w tym co robi. Z wdzięcznością Uczestniczka warsztatów organizowanych przez Marię Kerth Urszula Tryniszrwska
Gabi Gie
Gabi Gie
22/01/2024
Maria to wspaniały specjalista. Ma olbrzymią wiedzę, doświadczenie i wyjątkowe podejście do Człowieka. Jej pomoc jest bezcenna i wyjątkowa. Polecam z całego serca.
Piotr Chojnacki
Piotr Chojnacki
22/01/2024
Praca z Marią to czysta przyjemność , jest wspaniałą istotą . Gorąco polecam, spodziewajcie się bardzo dużej wiedzy popartej wieloletnią praktyką i wspaniałymi umiejętnościami pracy z energiami..
G S
G S
22/01/2024
Panią Marie Kerth znam już kilka lat Dzieki jej metodzie Chirurgi Fantomowej połonczonej z Psychologią moje życie zmienilo sie nie donpo znania .Najważniejsze że odnalazłem motywacje i cel mojego zycia. Bardzo dziekuje za wszystko I gorąco polecam.
Dorota Prokofij
Dorota Prokofij
22/01/2024
Maria to cudowna kobieta ♥️ ciepła, empatyczna, a jej wiedza i umiejętności powalają na kolana. Jestem wdzięczna za wszystko co robi ????

Kontakt

Maria Kerth – psycholog, terapeuta

Zapraszam do mojego gabinetu:
ul. Mickiewicza 2/3 (II piętro)
Bielsko-Biała

Odwiedź mnie na Facebooku:

Konto: „Bioterapia” Maria Kerth
Bielsko-Biała – Santander O/Bielsko-Biała
nr 24 1500 1357 1213 5007 2896 0000
Polityka prywatności i plików Cookies