Trening relaksacji

Żyjemy w zabieganym, niespokojnym świecie. Dzień po dniu narażeni jesteśmy na pośpiech, stres, chaos. Jak w takim świecie zachować zdrowie, spokój, harmonię ciała i umysłu? Jest na to rada, proste i skuteczne rozwiązanie.

Poznaj techniki

Trening autogenny Schultza

Trening Autogenny jest jedną z najbardziej znanych technik relaksacyjnych, które pozwalają się odprężyć, a tym samym niwelują stres i stan wewnętrznego napięcia. Można pójść na spacer, poleżeć na kanapie, posłuchać muzyki lub poświęcić kilka minut na zrelaksowanie się przy pomocy tego ćwiczenia. Poczucie ciężkości poszczególnych partii ciała, a następnie odczuwanie przepływających fal ciepła rozluźniają i wprowadzają w stan spokoju i ukojenia.

Medytacja

Medytacje (a w zasadzie techniki medytacyjne) – to nabywanie umiejętności harmonijnego, naturalnego połączenia wszystkich poziomów, które tworzą człowieka – czyli ciała, psychiki i Ducha. To proste techniki, które są pomocne w wewnętrznym wyciszeniu do tego stopnia, aby móc nawiązać kontakt ze swoim „centrum”, „duszą”, „boskim pierwiastkiem”. Kiedy odnajdujemy swoją prawdziwą życiową drogę, swój autentyczny „plan na życie” – świat wewnątrz i na zewnątrz nas staje się harmonijny i klarowny.

Wizualizacja

Wizualizacje, to procedury, którymi można wpływać na realizację swoich życiowych planów i marzeń. To pierwszy stopień do materializacji celów, do nadania pożądanego kierunku swojemu życiu. A wszystko to robione w miły, bezbolesny 😉 sposób.

Jak wygląda sesja?

Do TRENINGU RELAKSACJI nie musisz się przygotowywać, ani specjalnie ubierać. Czy bierze w nim udział jedna osoba, czy kilka  przebieg spotkania jest taki sam. Nie będzie się działo nic, co może Cię zaskoczyć, po prostu zaprezentuję Ci kilka technik z każdego rodzaju pracy ze sobą (czyli relaksacji, medytacji, wizualizacji), przeprowadzę Cię przez nie w taki sposób, abyś po sesji mogła/mógł wykonywać je samodzielnie. Podsunę Ci też najbardziej optymalne rozwiązania dla Ciebie.

Uwierz mi – WARTO!

Sesja indywidualna

1,5 godziny
140zł

Sesja do dwóch osób

1,5 godziny
po 80zł każda z osób

Sesja do trzech osób

1,5 godziny
po 60zł każda z osób

Jak się przygotować?

Zauważ swoje napięcie, stan wewnętrznego niepokoju czy stresu

Podejmij decyzję o poszerzeniu swoich umiejętności redukcji stresu

Weź udział w spotkaniu, w którym nauczysz się technik relaksacji, medytacji, wizualizacji

O mnie

Jestem człowiekiem, który zachwyca się ŻYCIEM, dla którego radość, pasja, spełnienie, doświadczanie różnorodnych barw Życia jest bardzo ważne. Spektrum moich zainteresowań sięga od szeroko rozumianej duchowości (którą interesuję się od dzieciństwa), poprzez naturalne metody wspomagania zdrowia i dobrostanu człowieka (którymi zajmuję się od lat), po wiedzę akademicką, którą postanowiłam uporządkować studiując psychologię (psychologię społeczną ukończyłam w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie).

Ponad 25 lat temu na wielu warsztatach prowadzonych przez Wojtka Eichelbergera i Jacka Santorskiego doświadczałam czym może być połączenie psychologii i duchowości i zapragnęłam pracować podobnie. Pod okiem Pani Vivien Nory Nix zgłębiałam wiedzę dotycząca energetyki i psychosomatyki człowieka.

Uwielbiam czytać, kocham muzykę i kino, wolny czas staram się spędzać w kontakcie z Naturą lub podróżując - chłonąc niepowtarzalną atmosferę pięknych miast.

O mnie

Jestem człowiekiem, który zachwyca się ŻYCIEM, dla którego radość, pasja, spełnienie, doświadczanie różnorodnych barw Życia jest bardzo ważne. Spektrum moich zainteresowań sięga od szeroko rozumianej duchowości (którą interesuję się od dzieciństwa), poprzez naturalne metody wspomagania zdrowia i dobrostanu człowieka (którymi zajmuję się od lat), po wiedzę akademicką, którą postanowiłam uporządkować, studiując psychologię (psychologię społeczną ukończyłam w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie).

 

czytaj więcej

Ponad 25 lat temu na wielu warsztatach prowadzonych przez Wojtka Eichelbergera i Jacka Santorskiego doświadczałam czym może być połączenie psychologii i duchowości i zapragnęłam pracować podobnie. Pod okiem Pani Vivien Nory Nix zgłębiałam wiedzę dotycząca energetyki i psychosomatyki człowieka.

Uwielbiam czytać, kocham muzykę i kino, wolny czas staram się spędzać w kontakcie z Naturą lub podróżując – chłonąc niepowtarzalną atmosferę pięknych miast.

Poznaj opinie

Renata Dudziak
Renata Dudziak
10/03/2024
Ogromna wiedza i doświadczenie, wszechstronne spojrzenie na problem, obiektywizm, zrozumienie, szacunek, chęć pomocy. Wspaniały człowiek, psycholog i terapeuta. Bardzo polecam.
Adriana Sajdera
Adriana Sajdera
06/03/2024
Cudowna istota.Konkretna w działaniu.Polecam z całego serca.:):)
Wioletta W
Wioletta W
11/02/2024
Pani Maria to cudowna, pełna ciepła i wspaniała osoba. Profesjonalne podejście do pracy pełne doświadczenia i zaangażowania. Polecam z całego serca
Agniecha W
Agniecha W
26/01/2024
Maria Kerth - cudna istota, dzięki której nasze szare komórki po prostu eksplodują od ogromu wiedzy- oczywiście wszystko pod kontrolą... jest pełna dobrej energii, troski, z wielką dbałością i precyzją robi z nas Chirurgów Fantomowych. Nie mogę doczekać się marca... Agnieszka Wierzbicka
Julia Alama
Julia Alama
24/01/2024
Duże doświadczenie i pełen profesjonalizm. Polecam serdecznie! ????❤️
Urszula Tryniszewska
Urszula Tryniszewska
23/01/2024
Maria Kerth - psycholog, terapeuta, chirurg fantomow - cóż o niej mogę napisać. Tak dużo myśli kotłuje mi się w głowie i każde słowo pojawiające się w niej wydaje mi się za banalne, za mało oddające jej osobę. Bo jakimiż to słowami mogłabym opisać jej piękno, jej wielkie serce, jej oddanie pracy, jej wysoką kulturę osobistą, jej odpowiedzialność za to, co robi, jej troskę o najwyższe dobro pacjenta, jej zaangażowanie w swoją pracę, jej mądrości w podejściu do pacjenta, jej ogromną wiedzę, czego dowodem jest duża różnorodność narzędzi i technik stosowanych przez nią w swojej praktyce, czy jej profesjonalizm. Jeszcze o wiele więcej moglabym o niej napisać, ale myślę, że to wystarczy, aby w przybliżeniu oddać jej sylwetę. Gorąco polecam Marię Kerth nie tylko z powodu jej licznych zalet, lecz dlatego, iż po prostu jest skuteczna w tym co robi. Z wdzięcznością Uczestniczka warsztatów organizowanych przez Marię Kerth Urszula Tryniszrwska
Gabi Gie
Gabi Gie
22/01/2024
Maria to wspaniały specjalista. Ma olbrzymią wiedzę, doświadczenie i wyjątkowe podejście do Człowieka. Jej pomoc jest bezcenna i wyjątkowa. Polecam z całego serca.
Piotr Chojnacki
Piotr Chojnacki
22/01/2024
Praca z Marią to czysta przyjemność , jest wspaniałą istotą . Gorąco polecam, spodziewajcie się bardzo dużej wiedzy popartej wieloletnią praktyką i wspaniałymi umiejętnościami pracy z energiami..
G S
G S
22/01/2024
Panią Marie Kerth znam już kilka lat Dzieki jej metodzie Chirurgi Fantomowej połonczonej z Psychologią moje życie zmienilo sie nie donpo znania .Najważniejsze że odnalazłem motywacje i cel mojego zycia. Bardzo dziekuje za wszystko I gorąco polecam.
Dorota Prokofij
Dorota Prokofij
22/01/2024
Maria to cudowna kobieta ♥️ ciepła, empatyczna, a jej wiedza i umiejętności powalają na kolana. Jestem wdzięczna za wszystko co robi ????

Kontakt

Maria Kerth – psycholog, terapeuta

Zapraszam do mojego gabinetu:
ul. Mickiewicza 2/3 (II piętro)
Bielsko-Biała

Odwiedź mnie na Facebooku:

Konto: „Bioterapia” Maria Kerth
Bielsko-Biała – Santander O/Bielsko-Biała
nr 24 1500 1357 1213 5007 2896 0000
Polityka prywatności i plików Cookies