Sesja psychologiczna

Sesja psychologiczna przeznaczona jest dla każdego, kto czuje, że potrzebuje profesjonalnego wsparcia w poradzeniu sobie z własnymi emocjami, myślami czy zachowaniami, negatywnie wpływającymi na jego życie. Nie ma ograniczeń wiekowych ani sytuacyjnych – terapia jest dostępna i pomocna dla ludzi w różnych okresach życia i z różnymi problemami.

Miejsce sesji

Sesja w gabinecie

Zapraszam serdecznie na indywidualne sesje w przytulnym gabinecie, położonym przy ulicy Mickiewicza 2/3 (II piętro) w Bielsku-Białej. To miejsce, gdzie w spokojnej i komfortowej atmosferze można skupić się na osobistym rozwoju i znaleźć wsparcie.
Aby umówić się na spotkanie, wystarczy zadzwonić lub wysłać SMS. Dostosuję termin sesji, aby jak najlepiej odpowiadał Twoim potrzebom.

Sesja online

Jeżeli nie masz możliwości przyjścia do gabinetu lub przyjechania do Bielska-Białej, zapraszam na sesję online, najczęściej przez WhatsApp’a albo na Skypie.
Spotkanie wygląda bardzo podobnie jak to w gabinecie. Dokładnie tak samo rozmawiamy o pojawiających się problemach, szukamy rozwiązań, ja zadaję Ci zadania domowe, którymi najczęściej są krótkie ćwiczenia, np. oddechowe. Plusem takiego rozwiązania jest zaoszczędzony czas na dojazd lub dojście na spotkanie, minusem brak bezpośredniego kontaktu.

Jak wygląda sesja?

Spotkanie wydaje się być zwykłą rozmową, która dotyka Twoich problemów, ale podczas tej rozmowy rozpoczyna się proces porządkowania wspomnień, nadawania im sensu, otwierania możliwości ich transformowania. Zastosowanie prostych narzędzi typu: uświadamianie, nazywanie i uwalnianie emocji, porządkowanie systemu wartości, nauka redukowania stresu, wyznaczanie celów i ich wprowadzanie w życie, prowadzi do odkrywania ważnych życiowych potrzeb, do podniesienia poziomu samoświadomości, a tym samym do bardziej spełnionego, radośniejszego życia.

Sesja może trwać 1 godzinę, 1,5 lub 2 godziny – Ty decydujesz. Spotkanie prowadzone jest w nurcie psychologii integracyjnej, czyli takiej, która korzysta z metod pracy wielu podejść, dopasowując je do indywidualnych potrzeb klienta.

Czasem wystarczy jedna sesja, czasem potrzebnych jest kilka, ale każde spotkanie to krok w dobrym kierunku.
Proponuję Ci też sesje małżeńskie czy partnerskie, a także spotkania z dziećmi i młodzieżą.

Sesja psychologiczna

1 godzina
180zł

Sesja psychologiczna

1,5 godziny
260zł

Sesja psychologiczna

2 godziny
350zł

Umówienie się na terapię jest formą zawarcia umowy, dlatego osoby, które nie odwołają spotkania na 24 godziny przed umówioną wizytą, zobowiązane są do wpłacenia na konto całej kwoty należnej za spotkanie.
Nr konta: BIOTERAPIA Maria Kerth Bielsko-Biała
Santander Bank O/Bielsko-Biała nr 24 1500 1357 1213 5007 2896 0000
Porady udzielane telefonicznie są również formą terapii, odpłatność za taką formę pracy można wyliczyć według podanego powyżej cennika.

Jak się przygotować?

Przygotowanie do sesji psychologicznej to podróż do wnętrza siebie, mająca na celu odnalezienie przyczyn braku emocjonalnej równowagi i harmonii. Początek tej podróży wiąże się z określeniem celów terapii, które pomagają skierować proces leczenia we właściwym kierunku. Kluczowa jest otwartość na dzielenie się swoimi przeżyciami, co umożliwia głębszą pracę nad sobą. Nabranie zaufania do terapeuty jest procesem, więc nie martw się, jeżeli nie od razu masz ochotę opowiadania o swoich trudnych sprawach.

Sesja zaczyna się od rozmowy, podczas której terapeuta wspólnie z klientem ustala kierunek terapii i odpowiada na wszelkie pytania. To czas, aby wyjaśnić wątpliwości i ustalić, jakie kroki zostaną podjęte w celu osiągnięcia pożądanych zmian.

W trakcie sesji klient, opowiadając o swoich przeżyciach, przy pomocy pytań terapeuty i przy jego wsparciu, porządkuje swój świat wewnętrzny, a to prowadzi do umożliwienia wprowadzenia zmiany, czyli podjęcia konkretnych kroków prowadzących do lepszego, bardziej satysfakcjonującego życia. Między spotkaniami potrzebna jest przerwa (tygodniowa, miesięczna) jako czas przeznaczony na odpoczynek i refleksję.

Pamiętaj, że terapia to indywidualna podróż, wymagająca czasu, cierpliwości i gotowości do pracy nad sobą. Takie nastawienie prowadzi do głębszego zrozumienia siebie i poprawy samopoczucia psychicznego, a często również fizycznego.

Zastanów się nad celem sesji

Zdecyduj się przyjść na spotkanie

Zaufaj sobie i terapeucie – razem znajdziecie rozwiązanie

O mnie

Jestem człowiekiem, który zachwyca się ŻYCIEM, dla którego radość, pasja, spełnienie, doświadczanie różnorodnych barw Życia jest bardzo ważne. Spektrum moich zainteresowań sięga od szeroko rozumianej duchowości (którą interesuję się od dzieciństwa), poprzez naturalne metody wspomagania zdrowia i dobrostanu człowieka (którymi zajmuję się od lat), po wiedzę akademicką, którą postanowiłam uporządkować studiując psychologię (psychologię społeczną ukończyłam w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie).

Ponad 25 lat temu na wielu warsztatach prowadzonych przez Wojtka Eichelbergera i Jacka Santorskiego doświadczałam czym może być połączenie psychologii i duchowości i zapragnęłam pracować podobnie. Pod okiem Pani Vivien Nory Nix zgłębiałam wiedzę dotycząca energetyki i psychosomatyki człowieka.

Uwielbiam czytać, kocham muzykę i kino, wolny czas staram się spędzać w kontakcie z Naturą lub podróżując - chłonąc niepowtarzalną atmosferę pięknych miast.

O mnie

Jestem człowiekiem, który zachwyca się ŻYCIEM, dla którego radość, pasja, spełnienie, doświadczanie różnorodnych barw Życia jest bardzo ważne. Spektrum moich zainteresowań sięga od szeroko rozumianej duchowości (którą interesuję się od dzieciństwa), poprzez naturalne metody wspomagania zdrowia i dobrostanu człowieka (którymi zajmuję się od lat), po wiedzę akademicką, którą postanowiłam uporządkować, studiując psychologię (psychologię społeczną ukończyłam w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie).

 

czytaj więcej

Ponad 25 lat temu na wielu warsztatach prowadzonych przez Wojtka Eichelbergera i Jacka Santorskiego doświadczałam czym może być połączenie psychologii i duchowości i zapragnęłam pracować podobnie. Pod okiem Pani Vivien Nory Nix zgłębiałam wiedzę dotycząca energetyki i psychosomatyki człowieka.

Uwielbiam czytać, kocham muzykę i kino, wolny czas staram się spędzać w kontakcie z Naturą lub podróżując – chłonąc niepowtarzalną atmosferę pięknych miast.

Poznaj opinie

Renata Dudziak
Renata Dudziak
10/03/2024
Ogromna wiedza i doświadczenie, wszechstronne spojrzenie na problem, obiektywizm, zrozumienie, szacunek, chęć pomocy. Wspaniały człowiek, psycholog i terapeuta. Bardzo polecam.
Adriana Sajdera
Adriana Sajdera
06/03/2024
Cudowna istota.Konkretna w działaniu.Polecam z całego serca.:):)
Wioletta W
Wioletta W
11/02/2024
Pani Maria to cudowna, pełna ciepła i wspaniała osoba. Profesjonalne podejście do pracy pełne doświadczenia i zaangażowania. Polecam z całego serca
Agniecha W
Agniecha W
26/01/2024
Maria Kerth - cudna istota, dzięki której nasze szare komórki po prostu eksplodują od ogromu wiedzy- oczywiście wszystko pod kontrolą... jest pełna dobrej energii, troski, z wielką dbałością i precyzją robi z nas Chirurgów Fantomowych. Nie mogę doczekać się marca... Agnieszka Wierzbicka
Julia Alama
Julia Alama
24/01/2024
Duże doświadczenie i pełen profesjonalizm. Polecam serdecznie! ????❤️
Urszula Tryniszewska
Urszula Tryniszewska
23/01/2024
Maria Kerth - psycholog, terapeuta, chirurg fantomow - cóż o niej mogę napisać. Tak dużo myśli kotłuje mi się w głowie i każde słowo pojawiające się w niej wydaje mi się za banalne, za mało oddające jej osobę. Bo jakimiż to słowami mogłabym opisać jej piękno, jej wielkie serce, jej oddanie pracy, jej wysoką kulturę osobistą, jej odpowiedzialność za to, co robi, jej troskę o najwyższe dobro pacjenta, jej zaangażowanie w swoją pracę, jej mądrości w podejściu do pacjenta, jej ogromną wiedzę, czego dowodem jest duża różnorodność narzędzi i technik stosowanych przez nią w swojej praktyce, czy jej profesjonalizm. Jeszcze o wiele więcej moglabym o niej napisać, ale myślę, że to wystarczy, aby w przybliżeniu oddać jej sylwetę. Gorąco polecam Marię Kerth nie tylko z powodu jej licznych zalet, lecz dlatego, iż po prostu jest skuteczna w tym co robi. Z wdzięcznością Uczestniczka warsztatów organizowanych przez Marię Kerth Urszula Tryniszrwska
Gabi Gie
Gabi Gie
22/01/2024
Maria to wspaniały specjalista. Ma olbrzymią wiedzę, doświadczenie i wyjątkowe podejście do Człowieka. Jej pomoc jest bezcenna i wyjątkowa. Polecam z całego serca.
Piotr Chojnacki
Piotr Chojnacki
22/01/2024
Praca z Marią to czysta przyjemność , jest wspaniałą istotą . Gorąco polecam, spodziewajcie się bardzo dużej wiedzy popartej wieloletnią praktyką i wspaniałymi umiejętnościami pracy z energiami..
G S
G S
22/01/2024
Panią Marie Kerth znam już kilka lat Dzieki jej metodzie Chirurgi Fantomowej połonczonej z Psychologią moje życie zmienilo sie nie donpo znania .Najważniejsze że odnalazłem motywacje i cel mojego zycia. Bardzo dziekuje za wszystko I gorąco polecam.
Dorota Prokofij
Dorota Prokofij
22/01/2024
Maria to cudowna kobieta ♥️ ciepła, empatyczna, a jej wiedza i umiejętności powalają na kolana. Jestem wdzięczna za wszystko co robi ????

Kontakt

Maria Kerth – psycholog, terapeuta

Zapraszam do mojego gabinetu:
ul. Mickiewicza 2/3 (II piętro)
Bielsko-Biała

Odwiedź mnie na Facebooku:

Konto: „Bioterapia” Maria Kerth
Bielsko-Biała – Santander O/Bielsko-Biała
nr 24 1500 1357 1213 5007 2896 0000
Polityka prywatności i plików Cookies